Viso knygų: 154
  el. paštaskodas

  Infekcinės ligos

  Įdomioji alergologija

  Rūta Dubakienė

  Infekcinių ligų žinynas

  Alvydas Laiškonis, Marija Vida Bareišienė, Vytautas Budnikas, Daiva Vėlyvytė

  Penktąjį „Infekcinių ligų žinyno“ leidimą papildėme kai kuriomis naujai išsiaiškintomis ligomis, kaip žmonių leukozė, hendros viruso sukeltos kvėpavimo organų ir inkstų pažeidimas, boka viruso sukelta vaikų apatinių kvėpavimo takų infekcija, zikos viruso infekcija, naujo Ebolos viruso rušies sukelta hemoraginė karštligė ir kitos.Tikimės, kad ši knyga padės gydytojams, ypač dirbantiems poliklinikose ir ambulatorinėje grandyje, teikiantiems skubią medicininę pagalbą, anksti įtarti ir diagnozuoti infekcines ligas ir skirti savalaikį kvalifikuotą ligonio ištyrimą ir gydymą. Naujasis infekcinių ligų žinynas skirtas infektologams, terapeutams, šeimos ir kitų specialybių gydytojams, rezidentams bei studentams medikams.

  Tropinės ir keliautojų ligos

  Alvydas Laiškonis

  Kaip tinkamai pasirengti kelionei? Ar reikia skiepytis? Kokios užkrečiamos ligos yra vienoje ar kitoje šalyje, žemyne?
  Kaip tinkamai pasirengti kelionei? Ar reikia skiepytis? Kokios užkrečiamos ligos yra vienoje ar kitoje šalyje, žemyne? Tokius klausimais vis dažniau gydytojams užduoda į atokius kampelius keliaujantys Lietuvos žmonės. Šioje mokomojoje knygoje rašoma apie bakterines, virusines ir parazitines ligas, kuriomis galima užsikrėsti keliaujant po pasaulį. Taip pat aprašomas jų paplitimas, užsikrėtimo būdai, klinikiniai požymiai, diagnostikos principai ir gydymas.

  Atsako į AIDS ir narkomaniją KONTRAVERSIJOS

  Dr. doc. Saulius Čaplinskas

  „Atsako į AIDS ir narkomaniją kontraversijos“ rankraštis – nuoseklus (nuo kitų šalių patirties iki Lietuvos patirties, nuo globalumo iki konkretaus atvejo), įvairiapusis (nuo etikos aspektų iki metodikų), išsamus analitinis darbas, kuriame apžvelgiami ir naujausi pasaulio bei Lietuvos tyrimai.